هاست وردپرس

هاست وردپرس

قطعا اگر سایتتان وردپرسی باشد، تاحالا کلمه هاست وردپرس به گوشتان خورده است.

اما هاست وردپرس دقیقا چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که توسط زبان برنامه نویسی متن باز php نوشته شده است.

نیازمندی های اجرا یک سیستم وردپرس ، یک سرور یا هاستی است که از زبان برنامه نویسی php پشتیانی و دیتابیس آن سرور یا هاست mysql باشد.

لذا خبر خوب این است که وردپرس بر روی تمامی سرور های لینوکس به راحتی و بدون مشکل پشتیبانی و اجرا می شود و نیاز به هیچ پیشنیاز خاص دیگری نمی باشد.

پس وقتی که می گویند هاست وردپرس، منظور چیست؟

بعضی از شرکت های هاستینگ ایرانی و خارجی اقدام به تهیه پلن هایی با نام هاست وردپرس نموده اند، و لازم به ذکر این این پلن ها دقیقا همان هاست لینوکس هستند و هیچ تفاوتی با پلن های لینوکسی ندارند و صرفا نام پکیج شان عوض شده است.

و بعضی از مجموعه ها هم انصافا امکانات متفاوت و بیشتری روی پکیج های وردپرسی ارائه می دهند مانند نصب آسان با چند کلیک و یا ارائه ssl رایگان و … که باعث می شود ، راحت تر بتوانید سیستم مدیریت محتوایتان را نصب و مدیریت کنید.

در هر حال، ختم کلام این است که:

وردپرس روی تمامی پلن های لینوکس به راحتی نصب و اجرا می شود و هاست وردپرس تنها یک اسم و لیبل ولی با باطنی یکسان از یک محصول مشابه است.

و لازم به ذکر است در هاستینگ وب نهاد، تمامی پلن های میزبانی، از ساده ترین تا پیشرفته ترین پکیج های دارای نصب آسان تمامی CMS ها از جمله wordpress با چند کلیک ساده هستند، یعنی شما با چند کلیک ساده و بدون نیاز به دانش فنی می توانید وردپرس را بر روی هاست خود نصب نمایید.

و علاوه بر آن در تمامی پلن های SSL مادام العمر رایگان نیز ارائه می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال فنی و غیرفنی می توانید از طریق گفتگو آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشید.

2017-12-04T16:00:18+00:00