تاثیر هاست بر سئو

//تاثیر هاست بر سئو

تاثیر هاست بر سئو

خیلی های می پرسند، آیا هاست خوب بر سئو سایت تاثیر می گذارد؟ -بله،می گذارد

تاثیر هاست بر سئو یک تاثیر مستقیم نیست، و به صورت غیر مستقیم ولی حیاتی عمل می کند.

چگونه؟

بیاییم به کمی عقب تر برگردیم. هدف شما از راه اندازی وبسایت تان چه بوده است؟

این که محصولی بفروشید؟ اطلاعاتی ارائه کنید؟ بازدید کننده ای جذب کنید؟ یا هر هدف دیگری…. با هر هدفی وبسایتی راه اندازی کردید تا همیشه در دسترس باشد. پس در دسترس بودن خیلی خیلی مهم است.

هاست وب سایت تان زمین تان است

 

حال اگر این هاست در اکثر مواقع مشکل آپتایم داشته باشد، چه می شود؟ در اکثر مواقع کاربران نمی توانند از وبسایت شما بازدید کنند، و از آن مهم تر گوگل نمی تواند طی بررسی های شبانه روزی که بر روی وبسایت ها انجام می دهد، به وبسایت شما دسترسی داشته باشد، در نتیجه نمره منفی می گیرید و به مرور زمان در نتایج گوگل به عقب رانده می شوید تا محو شوید !!!

از جمله فواید هاست خوب، بالا رفتن سرعت وبسایت تان است که باعث می شود برای کاربران سریع تر بالا بیاید، که این امر موجب می شود، کاربر احساس راحتی بیشتری با سایت شما داشته باشد و بیشتر در آن بچرخد که این نیز یکی از فاکتور های مهم گوگل به نام تجربه کاربری است.

گوگل به این فاکتور خیلی توجه می کند، اگر بررسی کوچکی در رتبه های اول گوگل در هر زمینه ای داشته باشید ، متوجه می شوید که رتبه های اول گوگل همگی دارای سرعت Load بهتری نسبت به سایر رقبا دارند که این امر موجب شده تا در رتبه های بالاتری قرار بگیرند و با بررسی های دقیق تر درمی یابید، رتبه های اول Downtime بسیار کمتری نسبت به بقیه داشته اند.

البته توجه داشته باشید که سرعت Load وبسایت شما فقط به هاستتان بستگی ندارد بلکه به نحوه طراحی وبسایت و کدهای نوشته شده برای صفحات تان نیز بستگی دارد.

در آخر بدانید که بدون در اختیار داشتن هاست مناسب و قابل اعتماد، کار کردن بر روی سئو سایت، مانند کاشت زعفران در زمینی بایر و مستعد خشکسالی، کاری عبث و بیهوده است چون زمین تان مناسب نیست.

 

این یک چرخه است !!!

تا چرخ تکمیل نباشد، خوب نمی چرخد !!!

5/5 (1 Review)
2017-11-13T09:32:44+00:00